olijfolie
Collectie:

Olijfolie

Op zoek naar een olijfolie die je meteen laat proeven hoe puur smaak kan zijn? Bij Oil & Vinegar ontdek je olijfolies van over de hele wereld, met zorg geselecteerd om hun karakter en smaak.

50 producten

Alles wissen
  1. Extra vierge olijfolie voor brood Extra vierge olijfolie voor brood

    Extra vierge olijfolie

    Extra Vierge Olijfolie in Blik Sommelier Bread Dipping - 500ml

    Price
    24,95

    incl. BTW

    500 ml (49,90 €/1L)
  2. Koroneiki extra vierge olijfolie Koroneiki extra vierge olijfolie

    Extra vierge olijfolie

    Koroneiki - Griekse Extra Vierge Olijfolie - 250ml

    Price
    15,95

    incl. BTW

    250 ml (63,80 €/1L)
  3. Extra vierge olijfolie met rozemarijn

    Gearomatiseerde olijfolie

    Extra Vierge Olijfolie met Rozemarijn - 250ml

    Price
    17,95

    incl. BTW

    250 ml (71,80 €/1L)
  4. Novello Extra Vierge Olijfolie 2025/2026 - Eerste oogst - 500ml Novello Extra Vierge Olijfolie 2025/2026 - Eerste oogst - 500ml

    Extra vierge olijfolie

    Novello Extra Vierge Olijfolie 2025/2026 - Eerste oogst - 500ml

    Price
    31,95

    incl. BTW

    500 ml (63,90 €/1L)
  5. Geroosterde Pistacheolie - 250ml Geroosterde Pistacheolie - 250ml

    Notenolie

    Geroosterde Pistacheolie - 250ml

    Price
    16,95

    incl. BTW

    250 ml (67,80 €/1L)
  6. Olijfolie bruschetta

    Gearomatiseerde olijfolie

    Extra Vierge Olijfolie met Bruschetta - 250ml

    Price
    16,95

    incl. BTW

    250 ml (67,80 €/1L)
  7. Zet wat lekkers op tafel

    Alles voor een smaakvolle tapas-avond

    Ontdek hier
  8. Coratina extra vierge olijfolie Coratina extra vierge olijfolie

    Extra vierge olijfolie

    Coratina - Italiaanse Extra Vierge Olijfolie - 250ml

    Price
    16,95

    incl. BTW

    250 ml (67,80 €/1L)
  9. Biologische extra vierge olijfolie

    Biologische olijfolie

    Biologische Extra Vierge Olijfolie - 500ml

    Price
    27,95

    incl. BTW

    500 ml (55,90 €/1L)
  10. Geroosterde Hazelnootolie - 250ml Geroosterde Hazelnootolie - 250ml

    Notenolie

    Geroosterde Hazelnootolie - 250ml

    Price
    14,95

    incl. BTW

    250 ml (59,80 €/1L)
  11. Extra Vierge Olijfolie - Hartje ❤️ - 500ml Extra Vierge Olijfolie - Hartje ❤️ - 500ml

    Extra vierge olijfolie

    Extra Vierge Olijfolie - Hartje ❤️ - 500ml

    Price
    24,95

    incl. BTW

    500 ml (49,90 €/1L)
  12. Biologische Extra Vierge Olijfolie in blik - BLUE - 250ml

    Biologische olijfolie

    Biologische Extra Vierge Olijfolie in blik - BLUE - 250ml

    Price
    12,95

    incl. BTW

    250 ml (51,80 €/1L)
  13. olijfolie met truffel

    Gearomatiseerde olijfolie

    Olijfolie met Truffel - 250ml

    Price
    17,95

    incl. BTW

    200 ml (89,75 €/1L)
  14. Geroosterde Sesamolie - 250ml Geroosterde Sesamolie - 250ml

    Notenolie

    Geroosterde Sesamolie - 250ml

    Price
    14,95

    incl. BTW

    250 ml (59,80 €/1L)
  15. Extra vierge olijfolie provencaalse kruiden

    Gearomatiseerde olijfolie

    Provençaalse Extra Vierge Olijfolie - 250ml

    Price
    16,95

    incl. BTW

    250 ml (67,80 €/1L)
  16. Extra vierge olijfolie - Pasta en Pizza Extra vierge olijfolie - Pasta en Pizza

    Extra vierge olijfolie

    Extra Vierge Olijfolie in Blik Sommelier Pasta & Pizza - 500ml

    Price
    24,95

    incl. BTW

    500 ml (49,90 €/1L)
  17. Pompoenpitolie - 250ml

    Notenolie

    Pompoenpitolie - 250ml

    Price
    15,95

    incl. BTW

    250 ml (63,80 €/1L)
  18. Rio Largo - Extra vierge olijfolie Rio Largo - Extra vierge olijfolie

    Extra vierge olijfolie

    Rio Largo - Zuid-Afrikaanse Extra Vierge Olijfolie - 250ml

    Price
    16,95

    incl. BTW

    250 ml (67,80 €/1L)
  19. Biologische olijfolie in blik

    Biologische olijfolie

    Biologische Extra Vierge Olijfolie in Blik - PINK - 250ml

    Price
    12,95

    incl. BTW

    250 ml (51,80 €/1L)
  20. Extra vierge olijfolie met eekhoorntjesbrood

    Gearomatiseerde olijfolie

    Extra Vierge Olijfolie met Eekhoorntjesbrood - 250ml

    Price
    16,95

    incl. BTW

    250 ml (67,80 €/1L)
  21. Liguritio - Extra Vierge Olijfolie - 250ml Liguritio - Extra Vierge Olijfolie - 250ml

    Extra vierge olijfolie

    Liguritio - Extra Vierge Olijfolie - 250ml

    Price
    16,95

    incl. BTW

    250 ml (67,80 €/1L)
  22. olijfolie met chilipeper

    Gearomatiseerde olijfolie

    Olijfolie met Chillipeper - 250ml

    Price
    16,95

    incl. BTW

    250 ml (67,80 €/1L)
  23. Dipolijfolie voor Brood met Oregano & Tomaat - 250ml

    Gearomatiseerde olijfolie

    Dipolijfolie voor Brood met Oregano & Tomaat - 250ml

    Price
    16,95

    incl. BTW

    250 ml (67,80 €/1L)
  24. Italiaanse Extra Vierge Olijfolie - 500ml Italiaanse Extra Vierge Olijfolie - 500ml

    Extra vierge olijfolie

    Italiaanse Extra Vierge Olijfolie - 500ml

    Price
    23,50

    incl. BTW

    500 ml (47,00 €/1L)
  25. Biologische Avocado Olie - 250ml

    Notenolie

    Biologische Avocado Olie - 250ml

    Price
    15,95

    incl. BTW

    250 ml (63,80 €/1L)

Eerder bekeken...